Motivační knihy v mp3

By Listopad 5, 2016Knihy a mp3

Mnich,-který-prodal-své-Ferrari

Tato kniha pomáhá lidem na celém světě objevovat štěstí.
Autor: Robin S. Sharma

Interpret: Jiří Dvořák

cl_3516_small

Celkové hodnocení
90%

 

Délka 7 hod. 33 min
85%

Použitelnost
90%

Motivace
90%

Anotace: Příběh o slavném a bohatém právníkovi Julianu Mantlovi, jenž se ocitl na pokraji smrti, když jednoho dne v přeplněné soudní síni utrpěl infarkt. Jeho fyzický kolaps je provázen krizí duchovní, která jej donutí hluboce se zamyslet nad neutěšeným stavem svého života a vydat se hledat odpovědi na nejdůležitější otázky lidského bytí. V naději, že nalezne štěstí a splnění svých snů, vypravuje se Julián Mantle na putování do nedostupných indických končin obydlených prastarou východní kulturou. Zde se postupně seznamuje se starobylou moudrostí a filozofií, která jej naučí objevovat, kultivovat a ovládat skrytý potenciál vlastního vědomí, těla i ducha. Někdejší slavný advokát, který se postupně oprošťuje od svého dosavadního životního stylu, prochází hlubokou osobní proměnou.

 


Bohatý táta, chudý táta – Robert Kiyosaki

Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne
Autor: Robert T. Kiyosaki; Sharon L. Lechter

Interpret: 

bohatyjpg

Celkové hodnocení
70%

 

Délka 2 hod. 58 min
60%

Použitelnost
70%

Motivace
80%

Anotace

Tato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým. Je to jedinečný úvod do psychologie tvoření bohatství. Abyste se dostali nad finanční vrchol, musíte si přečíst tuto knihu Roberta Kiyosakiho. Jde o zdravý rozum a obchodní důvtip pro vaši finanční budoucnost.
(co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne)

 

 

Cashflow kvadrant – Robert Kiyosaki

Pravidla úspěchu – Jack Canfield

Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být
Autor: Jack Canfield a Janet Switzer

Interpret: Aleš Zbořil

pravidlauspechu

Celkové hodnocení
80%

 

Délka 14 hod. 37 min
100%

Použitelnost
80%

Motivace
60%

Anotace

Audioknihakniha je cestovní mapou pro každého – od marketingových profesionálů k vlastníkům malých podniků, od učitelů ke studentům i rodičům. Pro všechny, kdo se snaží dosáhnout svých profesionálních či osobních snů či cílů. Jack Canfield se zabývá všemi aspekty života a nabízí 64 praktických a podnětných pravidel, která by měl každý snaživý člověk dodržovat, aby se dostal z místa kde je, tam, kde chce být. Například jak změnit výsledek jakékoli události pouze tím, že změníte svou reakci na ni, jak říct „ne“ na dobrou nabídku, abyste mohli vyslovit „ano“ na nabídku skvělou, jak požádat o všechno, co chcete a získat to od lidí, kteří vám to mohou dát. Kniha Pravidla úspěchu je plná podnětných příběhů vedoucích pracovníků, sportovců světové úrovně, slavných osobností a obyčejných lidí. Dodá vám odvahu a srdce, abyste podle pravidel úspěchu začali žít už dnes.


7 návyků vysoce efektivních lidí
 -Stephen R. Covey

Zásady osobního rozvoje, které změní váš život
Autor: Stephen R. Covey

Interpret: Martin Sláma

Celkové hodnocení
10%

 

Délka 12 hod. 53 min
100%

Použitelnost
00%

Motivace
00%

Anotace

Nové vydání nejúspěšnější knihy renomovaného autora „motivační“ literatury a experta na rodinnou problematiku a vedení lidí charakterizuje 7 návyků, které je třeba si osvojit, abychom jednali co možná nejefektivněji, a které jsou základem pro vytvoření harmonické, cílevědomé a integrované osobnosti. Čím větším změnám a obtížnějším úkolům musíme čelit, tím naléhavější je potřeba se jimi řídit. Aktualizované vydání knihy, která je považována za jednu z nejvlivnějších knih století a jež byla přeložena do více než 40 světových jazyků, vychází ve zcela novém překladu Aleše Lisy. Čtenáři, kteří by si chtěli osvojit „8. návyk“ a chtěli-by přejít od „efektivnosti k výjimečnosti“, přivítají i pokračování této knihy, novinku Dr. Coveyho „8. návyk. Od efektivnosti k výjimečnosti“


Leave a Reply